Fudbalski klub Sarajevo i zvanično je obavijestio javnost da iskusni defanzivac Slavko Bralić više nije igrač bordo tima. Kako se navodi u zvaničnoj objavi, saradnja između dvije strane neće biti nastavljena nakon što je igraču istekao ugovor.
Bralić je tokom boravka na Koševu činio važan dio odbrane Sarajeva, a klub mu se kroz zvanične kanale zahvalio na svemu i poželio sreću u nastavku profesionalne karijere.
Hvala i sretno, Slavko!