nedjelja, 21. lipnja 2026.

ZVANIČNO: Slavko Bralić napustio FK Sarajevo!

 Fudbalski klub Sarajevo i zvanično je obavijestio javnost da iskusni defanzivac Slavko Bralić više nije igrač bordo tima. Kako se navodi u zvaničnoj objavi, saradnja između dvije strane neće biti nastavljena nakon što je igraču istekao ugovor.

Bralić je tokom boravka na Koševu činio važan dio odbrane Sarajeva, a klub mu se kroz zvanične kanale zahvalio na svemu i poželio sreću u nastavku profesionalne karijere.

Hvala i sretno, Slavko!

U PRODAJI SEZONSKE ULAZNICE 2026/27: „Ti si mi u duši!“

 Fudbalski klub Sarajevo zvanično je lansirao kampanju za sezonske ulaznice za predstojeću sezonu 2026/27 . Pod sloganom "Ti si mi u du...