utorak, 16. lipnja 2026.

Sarajevu zabrana transfera u naredna tri prijelazna roka - Radio Sarajevo

 FIFA je nedavno objavila da se na listi kažnjenih klubova koji nemaju pravo registracije novih igrača nalaze Velež i Sloga iz Doboja, a sada je ista sudbina zadesila i Sarajevo.

Navodi se da je klubu s Koševa zabranjeno registrovanje novih igrača u naredna tri prijelazna roka.

Bordo tim sada mora tražiti rješenje da se suspenzija što prije ukine, kako bi kvalitetno odradili ljetni prijelazni rok pred europske izazove i novu sezonu WWin lige BiH. Šta su razlozi kazne zasad nije poznato.

Da li je bordo klub izgubio spor sa nekim od fudbalera pred FIFA-om ili se radi o nečem drugom, ostaje da se vidi u narednom periodu.


Link



U PRODAJI SEZONSKE ULAZNICE 2026/27: „Ti si mi u duši!“

 Fudbalski klub Sarajevo zvanično je lansirao kampanju za sezonske ulaznice za predstojeću sezonu 2026/27 . Pod sloganom "Ti si mi u du...